Asortyment Moje zakupy
 • KOBIETA

 • MĘŻCZYZNA

 • DZIECKO

 • PIŁKA NOŻNA

 • WYPRZEDAŻ

 • PIĄTEK

 • Formy płatności

  DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

   

   PRZELEW ON-LINE:

  Bezpieczeństwo i obsługę płatności elektronicznej zapewnia PayPro S.A. poprzez serwis Przelewy24.

  Płatność za pomocą systemu Przelewy24 to forma szybkiej przedpłaty. Przy wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym będziesz mógł wybrać swój bank, a następnie zalogować się za pomocą własnych danych do bankowości internetowej i zatwierdzić płatność. Wybór tej formy płatności umożliwia również płatność Blikiem. Płatność księgowana jest znacznie szybciej niż w przypadku przelewu tradycyjnego, co skraca realizację zamówienia.

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

   PRZELEW TRADYCYJNY

  Płatność tradycyjnym przelewem bankowym to forma przedpłaty. Wskazaną w podsumowaniu zamówienia kwotę należy wpłacić na numer konta znajdujący się poniżej, wpisując nr zamówienia w tytule przelewu. Kwotę i numer konta znajdziesz również na profilu Klienta po zalogowaniu się w sklepie Chillsport.pl. Realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty.

   PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

  Wybór płatności za pobraniem oznacza, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane bez przedpłaty, co skraca czas realizacji . Zamówienie należy opłacić bezpośrednio u kuriera w chwili doręczenia przesyłki. Dostępne formy płatności u kuriera to: gotówka, karta płatnicza, Blik.

   

  DANE DO PRZELEWU

  ING Bank Śląski

  Numer rachunku: 68 1050 1445 1000 0092 8746 7618

  Nazwa: Chill Beata Sałęga

  Adres: 32-085 Szyce, ul. Wesoła 18

   

   

   

   

   

   

   

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper.pl